Özel Lale İlkokulu 1985 yılından beri eğitim de öncü bir kurum olarak, sizlere en iyi eğitim hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

 

Kadromuz:

Deneyimli ve uzman öğretmenlerimizden oluşan kadromuz, her öğrencinin potansiyelini açığa çıkarmak için özveriyle çalışmaktadır.

 

Öğretilerimiz:

Modern ve yenilikçi öğretim yöntemlerimizle, öğrencilerimizin 21. yüzyılın becerilerini kazanmalarını ve sorgulayan, araştıran ve üreten bireyler olarak yetişmelerini sağlıyoruz.

 

Müfredatımız:

Milli Eğitim Müfredatı'na ek olarak, İngilizce eğitimi, Din kültürü Eğitimi, Kur’an Okuma Eğitimi, Siyer Eğitimi, Piyano Eğitimi, Görsel Sanatlar Eğitimi, Beden Eğitimi, Robotik Kodlama Eğitimi, Bireysel Etütler ve Rehberlik Eğitimi de vermekteyiz.

 

Kulüplerimiz:

Jimnastik Kulübü, Karete, Masa Tenisi, Piyano ve Robotik Kodlama kulüpleri ile öğrencilerimizin farklı alanlarda da kendilerini geliştirmelerine imkan sağlıyoruz.

 

Okul Kıyafetimiz:

Okulumuzun web sitesinde yer alan fotoğraflar ile okul kıyafetimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Özel Lale İlkokulu olarak, her çocuğun en iyi eğitimi hak ettiğine inanıyoruz. Sevgi dolu ve güvenli bir ortamda, öğrencilerimizin akademik, sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek için varız.